Příslušenství

Stará kamna, americká kamna

Samozřejmým doplňkem našich původních historických kamen a krbů, je také bohatá nabídka stylového příslušenství. Nabízíme repliky nejrůznějších typů uhláků, předložek před kamna, krbového nářadí, lopatek, litinových desek pod kamna a zástěn. V případě prodeje původního kusu, je pak tento předmět samostatně označen jako ORIGINÁL. Audemars Piguet Replica Watches

Z důvodu malého dochovaného množství je naše příslušenství vyráběno jako kusová ruční práce dle originálních modelů a původních technologií. Modely předloh těchto doplňků pochází z let 1860 – 1930 a nejpoužívanějším materiálem je zdobná litina. Při výrobě jednotlivých kusů důsledně dbáme na to, aby každý detail zcela odpovídal původnímu originálu.

Vzhledem k pracnosti, malosériové výrobě a šířce sortimentu, nemusíme mít vždy kompletní nabídku skladem. V tomto případě však lze bez problémů jednotlivé typy příslušenství objednat a vyrobit na zakázku. Problémem není ani volba konečné povrchové úpravy (nikl, mosaz nebo grafit) dle individuálních požadavků našich zákazníků.

Aktuální nabídka